Çözüm-Servislerimiz

rotamenfilo4
biharita
rotamen-wfm-ui2
biharita
biharita
biharita
biharita1
biharita
adresify
biharita
adresquality copy
subealanı
www.GIFCreator.me_ZoJY9V
rotamenoperasyon-4
buble-gis
rotamenplanlama
onplus-screen-1
rotamenfilo2
Picture1
arayuzler copy
eye copy
shutterstock_127728257

Bankacılık-ISP-Sağlık-Perakende

-Adres Veri Kalite Altyapısı Geliştirme ve Geocoding, API'ler

-Doğrudan satış ekiplerinin ziyaret takvimlerinin oluşturulmasında en optimum filo ile rota planını oluşturma ve iş önceliklerine göre sahadaki operasyonun değişime uygun verimli  yönetilmesini sağlayan saha işgücü planlama ve rut optimizasyon sistemi

-Lokasyon Analitik ve İş Zekası Karar Destek Sistemi

-Telekom Envanter Süreç ve Gider Optimizasyon Sistemi

-ihtiyaca özel API'ler

-Lokasyon Bazlı Kampanya Yönetim Sistemi

-Mobil Uygulamalar

-Terzi usulü entegre projeler

-Danışmanlık Hizmetleri

Kurye-Kargo-E-Ticaret -Lojistik

-Dinamik, Şube çalışma alanı belirleme,

-Lokasyon Analitik ve Network optimizasyonu, planlı ve plansız işlere göre dağıtım- toplama iş parametrelerine göre Filo planlama ve rut optimizasyon, UI- API

-Adres Veri Kalite Altyapısı ve Servisler Geliştirme ve Geocoding, UI-API

-Rota Optimizasyon ve Mobil Uygulamalar

-Offline Çözümler

-Terzi usulü entegre projeler

-Danışmanlık Hizmetleri; Network optimizasyonu, Filo Oluşturma, Şube Açma Kapama..

Nakit Transfer -CIT- Personel Okul Taşımacılık

Nakit transfer operasyon dinamik planlama ve yönetim gereksinimlerine özel geliştirilen Rotamen-CIT, zırhlı araçların kısıtları, Noktaların kısıtları ve planlama kuralları,  müşterilerin SLA koşullarına uyumlu  en optimum filo ile daha fazla noktaya hizmet ulaştırmak üzere tasarlanmıştır. Operasyon arayüzlerinde tüm sahadaki mobil kullanıcılar tanımlanmış hizmet sürelerine göre statüleriyle izlenebilmekte ve gecikecek işler öngörülebilmektedir. Gelen plansız iş anlık olarak kurumun optimizasyon kurallarına uyumlu en uygun araca atama özelliği bulunmaktadır.

Paylaşımlı Transfer-Crowd Sourcing

Havaalanı yolcularının uçak biletlerini alırken bırakılmak istediği lokasyonu girerek, transfer aracını seçerek Gelen/Giden ; İç Hat/Dış Hat yolcuların havaalanından alınması zaman ve mesafe koşullarına uygun filonun belirlenmesi ve yolcuların optimizasyon kurallarına uygun kümelenmesini sağlayan sistemin mobil uygulaması ile yocuların alınıp alınmadığı, oluşabilecek gecikmeleri, bekleme süreleri gibi birçok alarm durumu  yönetilebilmektedir.

Yolculara, SMS ile aracın gelişi, yolda olduğu mesafe tüm statüler bildirilerek operasyonun işleyişinde gecikmeler minimize edilmektedir.

Private

 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you. 
 

[ General Surveillance / Matrimonial / Domestic Investigations / Missing Persons ]

 

Commercial

 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you. This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

[ Hidden Camera Surveillance / Landlord & Tenant / Employment Activity / Background Checks ]

 

Corporate

 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.
Tip: Use this area to describe one of your services. You can change the title to the service you provide and use this text area to describe your service. Feel free to change the image.

Lokasyon Analitiğin Gücü ile Tanışın

AHP Endeksleme

Birden fazla karar seçenekleriniz olduğunda, her seçeneğinizin karar ölçütünün ne kadar olduğuna bağlı olarak çok kriterli değerlendirme yapmanızı sağlayarak sorgunuzda ideal sonuca götürmeyi sağlamaktadır.

Centroid Analizi –Verilerin Katmansal Ağırlık Merkezlerinin Hesaplanması

Belirlenen bir alan içindeki karar ölçütü olan noktaların ağırlık merkezinin bulunarak yoğunlaşılan alternatif bölgelerin bulunmasını sağlar. Noktaları segmentasyonlarına ayırarak birden fazla ağırlık merkezi bulunarak çok amaçlı karar verme yöntemi sağlar.

Çoklu Bubble Analizi

Biharita Bubble özelliklerine ek olarak, belirlediğiniz KML bölge alanı içinde birden fazla nokta seçerek bu noktalarınızda niteliklerinizin değişimlerini her bir bölgeye ait bubble ve pie chart ile görüntüleyebilirsiniz. Bu durum 3 boyutlu lokasyon analizi yapmak ve bölgeleri birbirleriyle kıyaslanmasını sağlamaktadır.

lokasyon analitik

Biharita, hem güçlü bir konumsal (spatial) veri tabanı yönetimi, hem yüksek kaliteli çizim ve coğrafi analiz yeteneği hem de karar destek mekanizması özelliklerinin tümünü içinde barındırmaktadır.

Kurumun güncel değişken nitelikli verilerini harita boyutunda yakınlık, uzaklık, poligon çizme, rotadan sorgu, ..Dakika etrafında yürüme/araç ile gibi sorguları hızlı ve kolay yapabilmesini sağlar. Sorguya katmansal olarak TUIK ve POI'leri elkleyebilir, nicelik aralık, ve/veya ile soru yapabilir, 3 ve 2 boyutlu raporlarla stratejik kararlarında destek alır.

Biharita lokasyon analitik ve iş zekası sistemiyle nitelikli verilerinizin katmansal ağırlık merkezlerini hesaplayarak centroid analizi yapabilirsiniz. Bu özellik belirlenen bir alan içindeki karar ölçütü olan noktaların ağırlık merkezinin bulunarak yoğunlaşılan alternatif bölgelerin bulunmasını ve Noktaları segmentasyonlarına ayırarak birden fazla ağırlık merkezi bulunarak çok amaçlı karar verme yöntemi sağlar. Belirlediğiniz KML bölge alanı içinde birden fazla nokta seçerek bu noktalarınızda niteliklerinizin değişimlerini her bir bölgeye ait bubble ve pie chart ile görüntüleyebilirsiniz. Bu durum 3 boyutlu lokasyon analizi yapmak ve bölgeleri birbirleriyle kıyaslanmasını sağlamaktadır.

 


 

Hangisi sizin ihtiyacınız?

Rotamen bu ihtiyaçları analiz ederek geliştirildi.

Önce DAĞIT sonra TOPLA, Eş Zamanlı Topla, Dağıt kurallarını dinamik belirleyebilmek.

Araç Azalt, Fazla Mesai giderlerini minimize et, SLA uyumluluk başarı oranını yükselt, hizmet kalitesinde sürdürülebilir verimlilik ve manuel kararlardan kaynaklı kayıpların önüne geçmek, hızlı planlama yapmak, ölçmek, izlemek veyönetmek.

 

İş kurallarınızı, kısıtlarınızı belirlediğiniz operasyonu kaç araç/personelle yapacağınızı bilmek.

Planlı işlerle beraber gün içerisinde gelen PLANSIZ işleri de belirlediğiniz tüm kurallara uygun araca iş atayabilmek, rerouting yapabilmek ve tek bir operasyon arayüzünde ve raporlarda operasyonun tüm detaylarını geçmiş, şimdi ve geleceği görebilmek.

filo yönetim

Rotamen, sektör bağımsız sahada operasyon yürüten, statik, dinamik rota planlama ve yönetme ihtiyacı olan kurumlara hizmet vermektedir. Zaman pencereli kapasitif VRP veya çoklu depolu VRP gibi çeşitli araç rotalama problemlerini çözmekte ve kuruma özel modellenmektedir. Saha ekibinin zaman pencereleri, çoklu kapasite boyutu, araç kapasite, eşit dağılım, frekans, SLA vb. gibi işletmeye özel bazı kısıtlamalar arayüzlerle ya da API'lerle tanımlanır. FMCG, CIT, Bankacılık Doğrudan Saha Satış, Aynı Gün Teslimat, Pazaryeri, Arıza Destek Saha Ekipleri, Paylaşımlı Transfer, Personel-Okul Servis Taşımacılık, Sıcak Soğuk Satış gibi sektörlerde modellenmiştir. Planlamanızı öngörülü ve hızlı yaptıktan sonra Rotamen Mobil uygulamayla ekibinizi harita boyutunda izleyip, ekibin canlı ayakizini görebilirsiniz.  Sahadaki tüm detayları anlık olarak izlemek, gecikecek işleri öngörmek, müşterilerinize araç/kişi/paket hakkında statü bilgilendirmesi yapabilmenizi sağlar. Zengin kırılımda anlık, zaman, kişi, nokta, müşteri tabanlı raporlarınızı oluşturarak darboğaz tespitlerinizde ve öngörülü planlama, şube büyüme, network dağılım gibi kararlarda Eğer analizleri ile strateji belirlerken destek sağlar.

-Homojen/Heterojen Araç Filo Tanımlama

-Adres Havuzu 

-Hizmet Noktası Nitelik

-Rota Planlama Ayar Seçenekleri

-Operasyona Özel Algoritma

-Web Operasyon 

-Dispatch

-Mobil Yönetim

-Sistem Admin

-BI Raporlar

-API'ler

      NEDEN Adresify?

 • Linguistik dilbilim algoritmaları sayesinde adresi ayrıştırma başarısı,

 • Toplu veya Akıllı tamamlama, önerme, en yakın nokta eşleştirme servis seçenekleri, API - Bulut- Kurumiçi entegrasyon seçenekleri,

 • Karşısı, Yanı gibi adresteki tarifler, kısaltmalar, farklı veritabanlarından alınan adreslerdeki bozuk karakterler, tekrarlanan hataları ayırt edebilme, düzeltme,

 • Zengin kırılımda adres skor seviyesini üretmesi sayesinde kurumların iş zekası kurallarını belirleyebilmesi (Örnek Skor: Eski Adından Buldu, Mahalle Seviyesinde Buldu,Mahalle seviyesinde kaldı- Fazla Olasılık var- Yol-Sokak Adres veritabanında bulunamadı-POI'den buldu v.b.)

 • Senede 3 kez güncellenen adres veritabanı ile sürekli iyileştirme,

 • Zengin kırılımda raporlar, yüksek süre performans,

 • Haritada adreslerin kümeli, ısı haritasıyla gösterme,

 • Kurumiçi entegrasyon tecrübesine sahip uzman ekip,

 • Doğa DOSTU, Üyelerimiz için fidan ekiyoruz,

 • Onuss'un konusunda uzman ekibi ve altyapı esnekliği

     sayesinde özel ihtiyaçlara göre kişiselleştirilebiliyor

     olması...

ADRES VERİ KALİTE

Türkiye’de bozuk ve eksik adres yazım alışkanlıklarından kaynaklı kurumların adres veritabanlarını düzeltmek, farklı şekillerde yazılmış adresleri tekilleştirmek, standardizasyonunu sağlamak, güncellemek üzere geliştirdiğimiz veri kalite altyapı sistemi ve B2B online servisimizdir. Serbest stil yazılmış bir adres metnini linguistik dilbilim algoritmalarımız sayesinde ayırır, zenginleştirir, düzeltir ve doğrular (Sayısal index veritabanıyla eşleştirir ve koordinatlar. Hem sözlü hem rakamsal kalite skoru dönerek kurumların kalite çalışma beklentisine göre iş kurallarını belirlemelerine olanak tanır (Postaya ver- Müşteriyi geri ara, rotalanabilir-analitik sistemlerde kullan vb.)

Şube Eşleştirme Servisi

Serbest Stil yazılmış bir adresin koordinatını hesaplayıp, ilgili koordinatın
etrafında iletilen talep içinde ki hangi niteliğine, adres düzenleme skoruna,
aranan şubelerin lokasyonlarına ve aranan şubelerin niteliklerine göre
belirlenen lokasyon ve business kuralları kapsamında en yakın şube/şubeleri
dönme amacıyla kullanılan web / api uygulamasıdır.
• API (webservice) ve UI

 

SÜREÇLERİNİ TANIMLA, İZLE, ÖLÇ, YÖNET

ONTELKO ile kurumların telekom envanteri parçalı küçük uygulamalarla departmanlar arası talep ve tedariğin bağımsız ilerletilmesi kaynaklı kayıplar, bu süreçlerde işgücü ve iletişimde harcanan işgücü kayıplarının önüne geçilmesi sağlanmış, uçtan uca,  bu değerli envanter kişi, hat, ödeme talimatı, hat sahip işbirimi, tarife uyumu, otomatik ödemeye alınmış ancak kullanılmayan hatlar, göreve göre tarife belirleme, yan hakların aşım kontrolü sağlanarak, zengin kırılımda BI raporları ile sürdürülebilir gider optimizasyonu sağlanmıştır. 

TELEKOM HATLARI ENVANTER YÖNETİM

Kurumunuzun iletişim harcamalarını (Ses, Data ve GSM) ölçümleyerek, envanter süreçlerinizi izlenebilir ve yönetilebilir kılan darboğaz tespitleri yapabileceğiniz, Sözleşme-Talep-Tedarik-Tarife-Uyumsuzluk-Muhasebe Ödeme İş Zekası Raporlarından oluşan uçtan uca modüler yapıda tasarlanmış bir ERP sistemidir. Çok sayıdaki ve değişik operatörler üzerindeki envanterin takibi iş birimlerine göre excel, mail, küçük kurumiçi uygulamalar üzerinden ve zorlukla yapılan bu değerli envanter yönetimi sisteme aktarılarak, otomatik  ödeme sisteminde tanımlı olan faturalar ve bu sistemdeki hatalı veya güncel olmayan kayıtlardan doğan finansal riskleri yok etmek mümkün olmaktadır.

You can count On Uss

Onus Services Ltd. Şti.

 

Adres:

İTÜ Teknokent ARI-2  Reşatpaşa Mh. Katar Cd. A Blok 405 34467 Maslak Sarıyer İstanbul

info@onuss.com

Tel: +90 212 3257020

Fax: +90 212 3257017 

 • Facebook Clean
 • LinkedIn Clean
 • Twitter Clean

© 2002 - 2020 | %100 Türk Yazılım Şirketi | Yapay Zeka - Algoritmalar- Makine Öğrenimi