11 yıldır Saha için Çözüm Üretiyoruz

Sahada ekibi olan satış personeli, zırhlı araç, mnibüs, moto kurye, soğuk zincir, sigara dağıtım, sağlık ekibi, yaya, araçlı personel, paylaşımlı transfer, belediye ekibi bizim için hepsi Filo ve Kaynak Yönetimi..İş yönetim kuralları, kısıtları, sahadaki dinamikler ve optimizasyon hassasiyetleri ihtiyaçları farklı, ONUSS olarak geliştirdiğimiz çözümleri sizin operasyonunuza özel lego gibi kişiselleştirip tercih ettiğiniz hizmet kullanım seçeneğinize göre teslim ediyoruz.

ONPLUS MOTO KURYE

İŞGÜCÜ YÖNETİM ve Android Mobil Uygulama

ONPLUS, hizmet üretimi için gereken tüm kaynakların verimli bir şekilde kullanılması için tasarlanmış bütünleşik yönetim sistemidir. İşletmenin tüm veri ve işlemlerini bir araya getirmekte ve uçtan uca tüm saha operasyon ve şirket iş faaliyetlerini sürdürülebilir kalitede izlenebilir ve yönetilebilir kılmaktadır.

Tüm kuryeleri, siparişleri, anlık izle,ölç ve yönet

·Mesajlarının Takibi

·İş Geri Alma / Devir

·Yardımcı OperasyonMesaj İletilmeyen Saha Eleman Takibi

·Anlık Boşta Bekleyen Kuryeler

·Cevap Vermeyen Saha Eleman Takibi

·Alarm Mesajlar

·Geciken Siparişlerin Takibi

·Normal Mesajlar

·Gecikecek Siparişlerin Takibi

·İş Atama Manüel / Otomatik

·Merkez Operasyon

-Mobil Yönetim - Android

-İş Zekası Raporları

SAĞLANAN FAYDA -ıı

•Müşteri Cari Hareketleri, Fatura Kesimi, Ödeme Takibi ile Ek Muhasebe Programı İhtiyacını Ortadan Kaldırması,

•Her Kurye için Hakediş ödemelerinin Haftanın İSTENİLEN Günü ve Saati Yapılabilmesi,

•Anlık Kurye – Sipariş – Müşteri Zamanlama ve PERFORMANS Analizleri, Şirket için eleman performans takibi,

•Pazarlama departmanı İş Takibi, Randevu Yönetimi ve Ajanda, Yönetimsel Tablolar ve Grafikler ile Şirket   Kaynaklarının MAKSİMUM Seviyede MİNİMUM MALİYET ile yönetilmesi için öneriler Vermesi,

•INTERNET üzerinden, Kayıt Alınması, Anlık Takip ve Anlık Muhasebe Yönetimi ve Raporlama, ONLINE KREDİ KARTI ile sipariş ve borç ödeme yapma imkanı sağlaması,

•Müşteri sadakatini arttırmaya yönelik uygulanan PUAN - HEDİYE Sistemi

•Android uygulaması sayesinde kuryelerin dinamik harita boyutunda takibi

Dağıtım Yönetim

Hizmetler Modülleri

OnPlus-TMS, hizmet üretimi için gereken tüm kaynakların verimli bir şekilde kullanılması için tasarlanmış bütünleşik yönetim sistemidir. Kullanımı kolay olan OnPlus-TMS işletmenin tüm veri ve işlemlerini bir araya getirmektedir. İşletmenin çeşitli iş faaliyetlerini ele alan birçok yazılım modülünü tek bir veritabanı altında çalıştırmaktadır. Aşağıda OnPlus-TMS’nin genel özellikleri hakkında bilgi yeralmaktadır. Her kurumun ihtiyacına iş hacmine göre sistem konfigürasyonu ve maliyetleri yapılan görüşmelerle şekillenmektedir.

Modüler, Esnek ve Ölçeklenebilir Altyapı Sistemi

 

Servis Alan Yönetimi-Bölge – Raf – Servis Sağlayıcı – Araç Yönetimi

Raf-Bölge Yönetimi(Raf-Bölge)

Acente Yönetim

Araç Yönetim

Elleçleme Yönetim Barkod

Fiyatlandırma (Raf, Bölge veya harita üzerinde tanımlanan tüm servis alanları için farklı müşteri fiyat ve maliyet Yönetimi, Dinamik olarak fiyat zone (grup) Yönetimi) 

Sipariş Yönetim

Ön Operasyon-Acente Operasyon

Toplama Yönetimi- Toplamaların müşteriden alınması

Toplananların Karşılanıp raflarına yerleştirilmesi

Merkez Operasyon Yönetimi

Mobil Depo / Saha Eleman

Sipariş / Teslimat Sistemi

Mobil Yönetim

Müşteri Muhasebe

Araç Muhasebe

Müşteri Sözleşme Yönetimi

Sipariş Takip

Dinamik Sipariş Parametreleri

Görev Yönetim

Modüler, Ölçeklenebilir,Esnek

·Yapay Zekâ Algoritması İle Kurye Öneri Sistemi

·Uygun Kurye Atama Kriter Parametreleri

•Bekleme Otomatik Hesaplama

·Eş Zamanlı Kurye Takibi

·Operasyon Sipariş Detay

·Harita Kontrollü Operasyon Yönetimi

·Sipariş Güncelleme

·Sistem Otomatik Operasyon Yönetme

-Müşteri Web Portal

-Sadakat Puan Uygulaması

·Kurye Manüel İşlem

·Manüel Operasyon Yönetimi

·Takip Ve Sorgulama

·Manüel Sipariş Sıralama

·Trafik Kamera Sistemi

·Anlık Emir Bekleyen Kuryeler

SAĞLANAN FAYDA-I

•Operasyon Telefon Görüşmelerinin %90 AZALMASI,

 

• İstenilen adet ve Semt, Bölge, Hareket Tipi, Gönderi Tipi, Alış ve Veriş seçeneklerine göre; Müşteriye ÖZEL  FARKLI  parametrelerde Fiyat listesi ve Özel Fiyatlandırma Oluşturulması,

 

•Merkez ve Yardımcı Operasyonun TAM OTOMATİK Yönetilmesi ile kullanıcı hatalarını ortadan kaldırması,

•EN UYGUN KURYE Önerme ve Sipariş Ataması,

 

•Emir Bekleyen Kuryeler Paneli ile HIZLI sistem yönetimi,

 

•HARİTA Üzerinden Anlık Sipariş / Kurye Takibi ve Yönetilmesi,

 

•Kurye ve Siparişlerin Bölgesel Dağılımı,

 

•Fatura – Pul – Fiş – Teslimat Formu gibi Evraklara GEREK KALMAMASI,

Lokasyon Bazlı

Şube Çalışma Alanı

Belirleme Sistemi

Adres bileşenleri (il, ilçe, mahalle, yol v.b.) ile Coğrafi Çalışma Alanı (GeoWorkspace) belirleme işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlayan kullanımı kolay ara yüzlerden oluşmaktadır. Çözüm içerisinde belirlenen çalışma alanlarının değiştirilip güncellenebilmesi sağlanmakta olup kullanıcı bazında yapılan tüm işlemlerin kaydı tutularak detaylı yetkilendirme, takip ve raporlama araçları sunulmaktadır.

Tespit edilen çalışma alanları ile birlikte kullanıcıya bu çalışma alanlarına ait niteliklerin ve bilgilerin de sunulmaktadır. Çıktı olarak çalışma alanı ile birlikte sunulacak ek bilgiler için standartlar kurum ile birlikte oluşturulmaktadır.

Coğrafi Adres Bileşen Sınırları

İl, ilçe, semt ve mahalle adres bileşenleri seçilerek harita üzerinden ilgili bileşen sınırları gösterilmesi, güncellenmesi ve çalışma alanı olarak tanımlanması yönetimidir.

Manuel Çizim

 

Dijital Harita üzerinde manüel geometrik şekiller çizerek çalışma alan belirleme yöntemidir.

ONPLUS-TMS, Gönderilerin eş zamanlı olarak toplanmasının, işlenmesinin, yönetilmesinin ve sunulmasının (raporlama) sağlanması, gerçek zamanlı Fiyat-Maliyet Yönetimi, Operasyon Yönetimi, Mobil Saha Yönetim Sistemi, Doküman Yönetim Sistemi Web Entegrasyonlarının vb. değerlerin tamamını içinde barındırır.

ONPLUS için Ne Düşünüyorlar?

Bizim Online Kurye- Cafer AYGÜN - Ali AYGÜN

Şirket Sahibi

8 Yıldır kullanmakta olduğumuz ONPLUS sistemine geçişinimizin ardından, kullanımı kolaylığı ve işlevsel yönüyle şirket verimliliğimizi çok büyük bir oranda arttırmıştır. ONPLUS'dan önce kurye takipleri,müşteri takipleri, muhasebesel vb. gibi işlemlerin analizinde, raporlanmasında çeşitli sorunlar yaşıyorduk ancak ONPLUS'ın şirketimize geçişiyle, gerçek analiz doğru ve tutarlı raporlama ile şirket yönetiminde büyük kolaylık sağlamıştır. Ayrıca yeni yada geçmiş kayıtlarla ilgili bilgilere kolayca ve ayrıntılı olarak ulaşmanın, operasyon kısmında kurye takibinin daha kolay, anlaşılır ve sorunsuz çalışmasının, programın çok kapsamlı olmasına rağmen öğrenilmesi ve anlaşılmasın basit olması,  yeni başlayan bir elemanın hızlıca alışmasının şirketimize  çok büyük katkısı olmuştur. ONPLUS'ın katmış olduğu verimlilik, doğru bilgi ve takip kolaylığı sayesinde hizmet kalitemiz oldukça artmış olup müşteri memnuniyetinde de büyük ölçüde artış olmuştur. Zamanla yarıştığımız için;  kuryelerimizin kolayca yönlendirilmesi ve kontrol edilebilirliği sayesinde çok daha fazla noktaya hizmet verebilmekteyiz.  Bunun dışında Android versiyona geçişin kuryenin yönlendirilmesi  ve takibi,  kuryelerin kendi hesap hareketlerine ulaşabiliyor kendi işlerini takip edebiliyor olmaları da muhasebesel açıdan büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bize bu kolaylıkları sağladığı ve hizmet kalitemizin yükselmesine yardımcı olduğu için ONPLUS ailesine teşekkür ederiz.

TEM KURYE - Ersin Güçkıran

Şirket Sahibi

2008'den itibaren kullandığımız ONPLUS ile sahadaki kuryelerimizin yönetim ve kontrolünde büyük bir kolaylık sağlandı. Tüm saha işleri cep telefonu uygulaması vasıtasıyla kolayca ilgili kuryelere iletilerek gerçekleştirilmesi sağlandı. ONPLUS öncesinde ise telefon görüşmesi ile kuryeler tarafından not ediliyor ancak şuanki kadar her aşama tam olarak izlenemiyordu. Aynı iş % 50 daha az operasyon yöneticisi ile gerçekleştirilebilerek personel tasarrufu sağlanıldı. Muhasebe,Müşteri Hizmetleri,Operasyon departmanlarındaki iş ve işlemler yarı yarıya azaltıldı. Basılı matbuu ihtiyacı azalarak tasarruf sağlanıldı.

Web sitemiz üzerinden müşterilerimizden siparişi almaya başladık.Müşterilerimiz siparişleri hakkında telefon açarak bilgi almak yerine web sitemizi kullanmaya başladılar. Bu sayede müşteri hizmetlerine gelen telefon sayısı azalarak rahatlama sağlanıldı. Müşteri memnuniyeti artırıldı. Daha fazla iş  aynı personel sayısı ile başarılı bir şekilde yönetildi. Müşteri analizleri yapılarak verimlilik artırıldı.

Genel olarak şirketimizin başarısı ve karlılığı artırıldı.

You can count On Uss

Onus Services Ltd. Şti.

 

Adres:

İTÜ Teknokent ARI-2  Reşatpaşa Mh. Katar Cd. A Blok 405 34467 Maslak Sarıyer İstanbul

info@onuss.com

Tel: +90 212 3257020

Fax: +90 212 3257017 

  • Facebook Clean
  • LinkedIn Clean
  • Twitter Clean

© 2002 - 2020 | %100 Türk Yazılım Şirketi | Yapay Zeka - Algoritmalar- Makine Öğrenimi