Onuss Çözümleri,

Optimizasyon,

Öngörü, İzleme, Ölçme, Yönetim Gücü,

Sürdürülebilir Kalite, Hız, Esneklik,

Rekabet Avantajı Sağlar

VERİNİZ VE KAYNAKLARINIZ HAMMADDENİZ

LOKASYON BAZLI KARAR DESTEK SİSTEMLERİ | SAHA İŞGÜCÜ PLANLAMA VE RUT OPTİMİZASYON | TERZİ USULÜ PROJELER

ENTEGRE

API-PLATFORM

MOBİL

/

/

ONUSS ALTYAPI SİSTEM ve SERVİSLERİ

[ Adres Veri Kalite Altyapı Sistemi ]

 

Serbest stil yazılmış adresi dilbilim algoritmaları sayesinde ayrıştırır; mahalle, posta kodu, yol adı gibi eksik bileşenleriyle zenginleştirir, kalite skoru ve skor yorumu üretir, adresin koordinatını belirler, raporlar. Kurumların adres veritabanının düzeltilmesi, tekilleştirilmesini sağlar. Ayar setleri ihtiyaca göre kişiselleştirilebilir. Toplu-Tekli, En yakın nokta eşleştirme, akıllı tamamlama-önerme hizmetleri vardır. API ve B2B online hizmet, Kurumiçi entegrasyon hizmet seçeneklerini tercih edebilirsiniz. www.adresify.com servisimize hemen üye olabilirsiniz.

[ Saha İşgücü Planlama, Dinamik Rut Optimizasyon ve Yönetim ]

 

Filonuzun özellikleri, (heterojen/homojen)  hizmet nokta ve müşterilerinize sunduğunuz hizmetin planlama kuralları (Sıkı zaman pencereli dinamik rota optimizasyon), kısıtları, optimizasyon zekanızı tanımlayarak, günlük, haftalık aylık rut planlaması oluşturabilir, oluşturduğunuz iş - rota sırasını çözümün sahip olduğu size özel tasarlanabilir mobil uygulamanıza atadıktan sonra haritada tüm kullanıcılarınızı ve iş statülerini, tamamlandı, tamamlanacak, gecikecek işleri, zengin filtreleme özelliğiyle görebilir, raporlar alabilir, sahaya mesajlar gönderebilirsiniz. Rotamen Filo çözümü hakkında daha fazla bilgi talep ederseniz bizi arayın.

[ Moto Kurye Kaynak Yönetim ve Android Mobil Uygulama ]

 Bir motokurye operasyonunun tüm planlama ve yönetim iş zekasını öğrenmiş, uçtan uca  modüler ERP sistemi ONPLUS, 11 senedir birçok kurye firmasının sürdürülebilir kalitede, kaynaklarını verimli kullanarak, gün içerisinde gelen binlerce siparişi yönetmektedir. Onplus Android Mobil uygulama ile harita boyutunda tüm kurye ve siparişlerin statüleri anlık izlenmekte ve yönetilmektedir. Kurye önerme algoritması, esnek ve parametrik fiyatlandırma modülü, kurumsal müşterilerin kullandığı web portal, sadakat uygulaması, ön muhasebe modülü, sözleşme ve CRM ve Raporlama modülü ile birçok işgücü kaybını ortadan kaldırmakta ve sürdürülebilir kalite ve başarı ile hizmet vermeleri sağlanmaktadır.

[ Lokasyon Analitik ve İş Zekası ]

 

Harita boyutunda veri madenciliği yaparak kurumların değişken nitelikli verileriyle TUIK demografik ve POI'leri(Okul,Hastane,Site) katmansal olarak ekleyebilir, sistemin sahip olduğu zengin coğrafi çizim fonksiyonel özelliklerini kullanarak lokasyon analitik zekası ile kararlarınızda destek alabilirsiniz. www.biharita.com servisimize hemen üye olabilirsiniz.

Nüfus, yaş, cinsiyet, konut sayısı, yetişen sebze, meyve, seçim sonuçlarını vereceğiniz kararlarda destek olması adına sorgularda kullanabilirsiniz. Satış adetleri, ciro, müşterilerinizin hareketleri, şube ciroları, poliçeler, teslimat, iade adetleri, stok - satış dağılımı gibi her türlü veriyi lokasyon bazlı analizlerde katmansal olarak güncel nitelikleriyle sisteme iste excel ister entegrasyonla alabilir, yetki bazlı işbirimleri iş zekası sorgularını lokasyon zekası ile harita boyutunda görünür kılar.

[ Mobil Uygulamalar ]

 

 

IOS veya Android Mobil uygulamalar Moto Kurye Kaynak Yönetim Sistemimiz ONPLUS, Filo Yönetim ve Planlama Satış Ziyaret, Paylaşımlı Transfer, Nakit Taşıma için geliştirilmiştir.

Mobil kullanıcı sizin planladığınız iş listesinin sırasında ilerlerken, navigasyon desteği, canlı trafiğe göre yeniden rota planlama, her hizmet noktasına varış, yürüme, durma gibi değişen sürelerin planlanana uyumunu izleyebilme, gecikecek işleri ön görebilme gibi operasyonda kolaylık kazanacağı birçok özellikten faydalanabilir. Her müşteriye özel form tasarımını mobil uygulamada kullanabilir, sahadan doğru verinin oluşturulmasını tanımladığınız zorunlu alanlarla sağlayabilirsiniz.

[ Dağıtım Yönetim Sistemi ]

 

Hizmet üretimi için gereken tüm kaynakların verimli bir şekilde kullanılması için tasarlanmış bütünleşik yönetim sistemidir.  İşletmenin tüm veri ve işlemlerini bir araya getirerek, çeşitli iş faaliyetlerinin yürütülmesinde otomasyon sağlayan tek bir veritabanı altında çalıştırmaktadır. 

 

Uçtan Uca- Modüler- Ölçeklenebilir

 • Müşteri ve Teklif Yönetim

 • Adres Düzeltme ve Geocoding

 • Fiyatlandırma (Raf, Bölge veya harita üzerinde tanımlanan tüm servis alanları için farklı müşteri fiyat ve maliyet Yönetimi, Dinamik olarak fiyat zone (grup) Yönetimi) 

 • Sipariş Yönetim

 • Ön Operasyon-Acente Operasyon

 • Dağıtım-Toplama Yönetimi

 • Muhasebe Modülü

 • Sözleşme Modülü

 • Zengin Raporlar

 • Sistem Yönetim

 • API ve Entegrasyon

[ Dinamik Lokasyon Bazlı Kampanya Yönetim ]

 

Üye işyerlerinin lokasyon bazlı kampanya yaratabileceği, mesafe kısıt ve ayarları ile dinamik olarak nokta atışı Doğru An'da kampanyalar yaratarak satışlarınızı arttrabilir, SMS, push notification gönderebilir, dolaşım haritalarınızı oluşturarak katma değerli servisler sağlayabilirsiniz.

 

Mobil kullanıcıların alışkanlıklarını geçmiş ziyaret ve hareketliliğini analiz ederek, Mekan/Mağaza/Event/Kampanya (ÜYE İŞ YERİ)‘lar hakkında  kendi   izin verdiği ölçüde o  hinterlanda yaklaştığında  push notification ile bildiren,  ihtiyaç duyduğu anda  zengin filtreleme seçenekleri  ile 5 dk etrafında gibi lokasyon bazlı aramalar yaparak aradığını bulmasını sağlayan; geçmiş ziyaret aktivitelerini  analiz ederek  like’lama ve skora, ziyaret sıklığına göre güncel aynı tip kampanya / event vs. ile ilgili o lokasyondayken kendisine önerilenleri görebileceği, seyir rotasını  oluşturabileceği  kampanyaları yönetebilirsiniz

[ Telekom Hatları Envanter Yönetim, Gider Optimizasyon ]

 

Ses, GSM, Data hatlarından oluşan, farklı operatörlerden sağlanan telekom envanterinin talepten, tedariğe tüm süreçleriyle yönetilmesi, tarife uyumlarının raporlanması, otomatik ödeme kontrolü, sahadaki GSM POS'lerin takibi, faturalardaki uyuşmazlıkların yönetimini sağlayan, kurum bünyesinde her işbirimiyle entegre konumlandırılabilen ve kuruma özel tedarik ve onay süreçlerinin  rol ve yetki bazlı tanımlanabildiği, yönetim bankacılık sektöründe başarısını ispatlamış bu sistemle 100.000'lerce hat sürdürülebilir gider optimizasyon hedefiyle 6 senedir hizmet sağlamaktadır.  Telekom hatları yatırımlarına yön verebilmek için sistemden elde edilen raporlar ve envanterin tek bir sistem tarafından yönetilebilmesinden faydalanabilmektedir.

[ Şube Çalışma Alanı Belirleme]

 

Bölge, şube çalışanlarının yapmış olduğu çizim güncellemeleri onaylandıktan sonra poligonlar aktif hale gelir, güncellenir. Sistem geometrik çizim özelliklerine sahip olduğu gibi İl, İlçe, Mahalle, caddenin sağı-solu, gruplaması yapılabilmektedir.

Manuel olarak adres işaretleme, adresin düştüğü poligonun bilgileri dönülmektedir. Adres arama kutucuğundan POI, serbest stil yazılan bir adresin tamamlanması, eşleştirilmesi gibi kullanıcıya kolaylık sağlayacak birçok özelliğe sahiptir.

BUSINESS NEWS

[ Adres Veri Kalite Altyapı Sistemi ]

Serbest stil yazılmış adresi dilbilim algoritmaları sayesinde ayrıştırır; mahalle, posta kodu, yol adı gibi eksik bileşenleriyle zenginleştirir, kalite skoru ve skor yorumu üretir, adresin koordinatını belirler,

INVESTMENTS

STOCKS & BONDS

Keep your clients up to date with what’s happening. To make this content your own, just add your images, text and links, or connect to data from your collection.  

REAL ESTATE

Keep your clients up to date with what’s happening. To make this content your own, just add your images, text and links, or connect to data from your collection.  

TECHNOLOGY

Keep your clients up to date with what’s happening. To make this content your own, just add your images, text and links, or connect to data from your collection.  

rotamenfilo-10.png
adresify yatay-1024.png
biharita-registered.png
rotamen_Logo-1.png
ONUSS ekibi

"İyi bir ekip olmanın değerini biliyoruz."

You can count On Uss

Onus Services Ltd. Şti.

 

Adres:

İTÜ Teknokent ARI-2

Reşitpaşa Mh. Katar Cad. A Blok  405

Sarıyer - İSTANBUL

Levent Mh. Ortanca Sk. No4.2 34330

Levent Beşiktaş - İstanbul

info@onuss.com

Tel: +90 212 3257020

Fax: +90 212 3257017 

 • Facebook Clean
 • LinkedIn Clean
 • Twitter Clean

© 2002 - 2020 | %100 Türk Yazılım Şirketi | Yapay Zeka - Algoritmalar- Makine Öğrenimi